keto actives

Jak powiększyć penisa i jak zwiększyć wytrysk?

Jak powiększyć penisa i jak zwiększyć wytrysk? To pytanie nurtuje wielu mężczyzn na całym świecie – większość z nich jest bowiem nie do końca zadowolona z rozmiaru członka oraz swoich możliwości w sytuacjach intymnych. Często jest to źródłem wielu kompleksów – panowie, którzy czują, że nie spełniają oczekiwań podczas zbliżenia, tracą pewność siebie, mają trudności w kontaktach z kobietami oraz cierpią na obniżony nastrój. Na szczęście istnieją sposoby na powiększenie członka i objętości wytrysku, i to bez konieczności przeprowadzenia drogiej operacji. Poniżej przedstawiamy najlepsze naturalne metody, dzięki którym można osiągnąć zadowalające efekty niskim kosztem. 

Jak powiększyć penisa? Czy to jest możliwe?

Jak powiększyć penisa?

Kompleksy na tle rozmiaru członka są bardzo powszechne wśród panów. Martwią się oni, czy będą w stanie zadowolić swoją partnerkę i często porównują się z innymi mężczyznami, a jeśli długość ich penisa znajduje się poniżej średniej – mogą mieć problemy z samooceną i pewnością siebie. Nic dziwnego, że sposoby na powiększenie członka cieszą się dużą popularnością, a wiele z nich jest stosowanych już od setek lat na całym świecie. Czy jednak rzeczywiście możliwe jest wpłynięcie na długość swojego prącia?

Jak pokazują badania – tak, i to nie tylko za pomocą zabiegów czy operacji. Również naturalne sposoby są w stanie pomóc uzyskać kilka dodatkowych centymetrów, co w wielu przypadkach może bardzo pozytywnie wpłynąć na samoocenę i poczucie własnej seksualnej atrakcyjności. 

Dostępnych jest wiele metod na powiększenie członka – niektóre są czasochłonne, ale skuteczne, inne przynoszą szybki efekt, ale za to są przeznaczone do doraźnego stosowania. Aby zyskać kilka dodatkowych centymetrów, wcale nie trzeba decydować się na inwazyjną operację powiększania penisa, po której mogą wystąpić liczne powikłania, w tym trwałe problemy z erekcją. Można bowiem skorzystać z naturalnych sposobów na wydłużenie członka, które mogą być równie skuteczne, a przy tym w pełni bezpieczne. Większość z nich można wprowadzić w życie samodzielnie, w zaciszu własnego domu, dlatego są łatwo dostępne dla wszystkich i nie powinny sprawiać żadnego problemu. 

Jak naturalnie powiększyć penisa – sposoby

Poniżej zebraliśmy wszystkie najpopularniejsze metody na naturalne powiększenie penisa. Sprawdź, która z nich może się najlepiej sprawdzić w twoim przypadku.

Sposób na powiększenie członkaOpis
Tabletki Jednym z najskuteczniejszych, a przy tym w pełni bezpiecznych sposobów na powiększenie penisa są naturalne tabletki, opierające się o roślinne ekstrakty o udowodnionym działaniu. Wpływają one m.in. na:

  • układ krwionośny mężczyzny, przyczyniając się do większego rozpychania ciał jamistych członka w trakcie wzwodu na skutek ich lepszego ukrwienia, 
  • układ hormonalny, powodując wzrost testosteronu,
  • inne czynniki, oddziałujące na rozmiar penisa. Ich regularne stosowanie przynosi świetne efekty, jednak należy być ostrożnym i wybierać wyłącznie polecane, sprawdzone preparaty, stworzone na bazie połączenia przebadanych składników naturalnych. Dzięki temu przyczyniają się do realnej zmiany rozmiaru członka, a przy tym nie powodują żadnych skutków ubocznych.
Pompki próżniowePompki próżniowe należą do doraźnych sposobów na powiększenie penisa, chociaż stosowane regularnie, mogą wpłynąć na jego rozmiar na dłużej. Są to specjalne urządzenia z cylindrem, do którego wkłada się członka i pompką, odsysającą powietrze z wnętrza pojemnika. Stosuje się je przede wszystkim do uzyskania wzwodu, dlatego są popularną pomocą przy problemach z erekcją. Ponieważ wpływają na rozszerzenie ciał jamistych członka, powodują także zwiększenie jego długości i grubości w porównaniu do wzwodu uzyskanego bez pompki. 
ĆwiczeniaRozmiar penisa można zmienić także z pomocą specjalnych ćwiczeń, których zadaniem jest powolne rozciągnięcie członka. Jest to metoda czasochłonna i wymagająca regularności – pierwsze efekty mogą być widoczne dopiero po kilku miesiącach jej stosowania. Istnieje wiele ćwiczeń, które zazwyczaj należy wykonywać na członku w stanie spoczynku – np. delikatne rozciąganie czy tzw. jelqing. Przeprowadzone poprawnie, czyli nie na siłę i z wcześniejszym rozgrzaniem członka, np. z pomocą ciepłego kompresu, są skuteczną i bezpieczną metodą.
EkspanderyEkspandery to specjalne urządzenia, które nakłada się na penisa i nosi przez co najmniej kilka godzin dziennie. Rozciągają one tkanki członka, prowadząc z czasem do jego wydłużenia. Choć na rynku dostępne są obecnie nowoczesne ekspandery, które są niemal niewidoczne pod ubraniem i praktycznie nie powodują dyskomfortu podczas noszenia, jest to jedna z mniej wygodnych metod. Efekty jej stosowania są widoczne mniej więcej po 6 miesiącach, przy czym konieczne jest codzienne noszenie urządzenia. Warto być ostrożnym, ponieważ ze względu na stały ucisk na prącie mogą pojawić się bolesne erekcje lub zaburzenia ukrwienia członka – w razie ich zaobserwowania najlepiej zrezygnować z tej metody.
Kwas hialuronowyDostępne są zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym – dają one szybki efekt i pozwalają na zyskanie kilku dodatkowych centymetrów w obwodzie i długości członka. Polegają na wstrzyknięciu w penisa kwasu hialuronowego, który jest naturalną dla organizmu substancją, dlatego nie powoduje skutków ubocznych. Niestety, efekt jest nietrwały i trzeba go powtarzać przynajmniej co rok. Dodatkowo powiększanie kwasem należy do najdroższych metod – koszt jednego zabiegu to od 3 do 6 tys. zł.

Pompka do penisa – czy warto stosować?

Pompka do penisa

Pompka do penisa to jedna z popularniejszych metod na powiększenie rozmiarów członka, choć jej głównym zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie wzwodu osobom, które mają problemy z erekcją. Modele próżniowe powodują wzrost ciśnienia krwi w naczyniach krwionośnych na skutek odessania powietrza z cylindra, w który wkłada się penisa. Prowadzi to do poszerzenia ciał jamistych, znajdujących się wewnątrz członka. To one odpowiadają za wzwód, dlatego z pomocą pompki do penisa można w łatwy sposób doprowadzić do erekcji, pozwalającej na satysfakcjonujący stosunek seksualny. 

Regularne stosowanie pompki próżniowej przyczynia się do stopniowego rozciągania tkanek prącia, co na dłuższą metę może spowodować przyrost na długości i szerokości penisa podczas wzwodu. Taki efekt jest jednak możliwy jedynie przy wielomiesięcznym stosowaniu tego urządzenia. Warto przy tym pamiętać, że nieodpowiednie używanie pompki może prowadzić do uszkodzenia tkanek członka, a nawet martwicy, dlatego konieczne jest wykorzystywanie jej zgodnie z zaleceniami producentów i lekarzy. Nie powinno się także nadużywać tego urządzenia.

Pompka do penisa jest więc świetnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy mają problem z osiągnięciem pełnego wzwodu. Może również spowodować powiększenie członka, jednak na tym polu warto pomyśleć także o bezpieczniejszych metodach, takich jak naturalne tabletki. 

Jak zwiększyć wytrysk – najlepsze porady

U każdego mężczyzny objętość wytrysku może być różna, jednak przyjmuje się, że prawidłowa ilość to ok. 1,5 – 6 ml spermy. Panowie, których wytryski są skromniejsze, często martwią się o swoją płodność lub o to, co pomyśli o nich partnerka. Krąży także przekonanie, że obfitsze wytryski to większa przyjemność podczas orgazmu. Jak można zwiększyć wytrysk?

  1. Zadbaj o prawidłową masę ciała – nadwaga i otyłość mogą powodować mniejszą ilość nasienia podczas wytrysku, a także znacznie obniżają jego jakość. Mogą prowadzić też do oligozoospermii oraz azoospermii, czyli zmniejszenia ilości lub całkowitego braku plemników w nasieniu. 
  2. Spożywaj produkty bogate w zdrowe tłuszcze, czyli np. ryby, orzechy, nasiona, oleje roślinne, oliwę z oliwek czy awokado. Zapewniają one bogatsze wytryski i lepszą jakość spermy. Zrezygnuj za to z niezdrowych tłuszczy trans, znajdujących się głównie w wysoko przetworzonej żywności. 
  3. Unikaj wysokich temperatur – przegrzewanie ciała, szczególnie w okolicy krocza, bardzo źle oddziałuje na jakość nasienia. Z tego względu powinno się jak najrzadziej korzystać z sauny, gorących kąpieli czy podgrzewanych siedzeń w samochodzie.
  4. Pij dużo wody – odwodnione ciało produkuje bardzo gęstą, „galaretowatą” spermę w małej ilości. Aby zwiększyć objętość nasienia, należy zadbać o picie przynajmniej 2 litrów wody dziennie.
  5. Ogranicz używki – alkohol i tytoń bardzo źle oddziałują na sprawność seksualną mężczyzny, powodując problemy z erekcją i płodnością. Mogą być też przyczyną ubogich wytrysków. Z tego względu warto znacznie je ograniczyć lub nawet całkiem z nich zrezygnować, szczególnie podczas starania się o dziecko. 

Jak zwiększyć ilość spermy i czy warto?

Jak zwiększyć ilość spermy

Stosując powyższe metody, można w dość krótkim czasie zwiększyć obfitość swoich wytrysków oraz poprawić jakość spermy. Zdrowy tryb życia i odpowiednia dieta mogą wydawać się bardzo ogólnikową poradą, jednak warto od nich zacząć – najczęściej to właśnie zaniedbania na tym polu prowadzą bowiem do problemów z nasieniem. Warto także pamiętać, że potrzebne są dłuższe przerwy między stosunkami, aby organizm miał czas na regenerację. Seks co 1-2 dni zapewni bardziej obfite wytryski, niż w przypadku kilku zbliżeń w ciągu doby. 

Czy warto zwiększać ilość spermy? To zależy – zdarza się, że nawet przy jej niewielkiej objętości występuje prawidłowa ilość plemników, co zapewnia płodność na odpowiednim poziomie. Nie zostało również udowodnione, że większa ilość nasienia przy wytrysku zapewnia mocniejszy orgazm. Warto natomiast zainteresować się sposobami na powiększenie obfitości ejakulacji, jeśli stała się ona słabsza, niż kiedyś – może to bowiem świadczyć o pewnych nieprawidłowościach dotyczących funkcji seksualnych. 

Jak powiększyć penisa i jak zwiększyć wytrysk – wnioski

Istnieją skuteczne metody zarówno na powiększenie penisa, jak i wytrysku, co jest dobrą informacją dla wszystkich mężczyzn, czujących niedosyt na obydwu polach. Warto postawić na naturalne sposoby, które często zapewniają zadowalające efekty, a przy tym są bezpieczne dla zdrowia i nie powodują skutków ubocznych. W większości przypadków należy jednak uzbroić się w cierpliwość i pamiętać o regularności, aby osiągnąć zamierzony cel. 

Przy powiększaniu członka najlepiej zdecydować się na tabletki, które w naturalny sposób przyczynią się do wzrostu męskości, a przy tym są jednym z najbezpieczniejszych i sprawdzonych rozwiązań. Dostępne są preparaty, które nie tylko wpływają na rozmiar penisa, ale także poprawiają funkcje seksualne mężczyzn dzięki zawartości wielu cennych składników aktywnych. Są więc świetnym wsparciem dla każdej osoby, która z różnych względów nie jest zadowolona ze swojej sprawności w łóżku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *