keto actives

Pompowanie penisa – czy pompka do penisa jest bezpieczna i jakie zapewnia efekty?

Pompowanie penisa oraz pompka do penisa to zagadnienia cieszące się sporą popularnością wśród mężczyzn. Sprowadzają się do dwóch celów – zapewnienia silnej erekcji nawet u osób mierzących się z problemami na tym polu oraz powiększenia rozmiaru członka.

Na rynku znajduje się wiele pompek do penisa, posiadających różne rozmiary i mechanizmy pompowania powietrza lub wody. Jakie efekty zapewnia ich stosowanie? Czy są bezpieczne i dostępne dla każdego?

Pompowanie penisa – co to jest?

Pompowanie penisa – co to jest?

Pompowanie penisa to nic innego, jak spowodowanie jego erekcji poprzez wytworzenie odpowiedniego podciśnienia. Efekt ten jest możliwy dzięki zastosowaniu specjalnego urządzenia – pompki do penisa, stworzonej właśnie w tym celu. Urządzenie to było wykorzystywane już od stuleci i chociaż obecnie jego budowa jest bardziej zaawansowana i bezpieczniejsza, zasada działania pozostała niemal taka sama. Uważa się także, że pompowanie członka jest w stanie zwiększyć jego rozmiar.

Czy pompowanie penisa jest skuteczne?

Pompowanie penisa jest skutecznym sposobem na uzyskanie wzwodu, dlatego jest to jedna z najszerzej polecanych metod na zwalczanie problemów z potencją. Ponieważ opiera się ona na zjawisku podciśnienia, oddziałującego na ciała jamiste członka, przy dobrym zastosowaniu sprawdzi się u każdego. Jest w stanie zapewnić pełną, mocną erekcję, która powinna utrzymać się przez czas wystarczający na odbycie zadowalającego stosunku seksualnego.

Jeśli chodzi o skuteczność pompowania w celu powiększenia rozmiarów członka, zdania są już bardziej podzielone. Pompka do penisa z pewnością zwiększa długość i szerokość prącia, ale jest to efekt zapewniony wyłącznie przez godzinę lub dwie po jej użyciu. Przy regularnym stosowaniu może jednak stopniowo rozciągać także tkanki członka, prowadząc do niewielkiej poprawy jego rozmiarów. 

Pompka do penisa – jak działa?

Pompka do penisa składa się z dwóch podstawowych elementów: cylindra, do którego wkłada się członka w spoczynku oraz pompki, służącej do odprowadzenia powietrza (lub wody, w zależności od modelu) z wnętrza urządzenia. W ten sposób wytwarza się podciśnienie, które oddziałuje na tkanki członka. W wyniku tego procesu dochodzi do powiększenia się ciał jamistych, znajdujących się we wnętrzu penisa oraz do mocnego ukrwienia całego prącia, co zwiększa jego rozmiar oraz zapewnia silną erekcję. Efekt jest znacznie mocniejszy, niż w przypadku naturalnej erekcji, dlatego wielu mężczyzn ceni sobie działanie pompek. 

Po zakończeniu pompowania penisa wystarczy zsunąć na niego specjalny pierścień erekcyjny, który znajduje się na wejściu do cylindra pompki. W ten sposób zatrzymuje się krew w członku, co przedłuża erekcję i umożliwia współżycie. 

Pompkę stosuje się na ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem. Zazwyczaj pompowanie penisa wykonuje się krótkimi seriami, trwającymi maksymalnie 15 minut. Wymaga to pewnego wyczucia – nie powinno się wytwarzać zbyt silnego podciśnienia, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia tkanek prącia. Niektóre pompki mają nawet wbudowany czujnik ciśnienia, który pozwala lepiej kontrolować cały proces. 

Jakie efekty zapewnia pompka do penisa?

pompka do penisa

Podstawowym efektem pompek do penisa jest mocna erekcja, umożliwiająca odbycie stosunku. Większość urządzeń tego typu powstaje właśnie w tym celu i są polecane przede wszystkim mężczyznom borykającym się z problemami ze wzwodem. Rezultat powinien zadowolić każdego, ponieważ erekcja jest silniejsza, a członek sztywniejszy i większy, niż podczas naturalnej stymulacji prącia. Efekt powinien utrzymywać się około godziny, szczególnie przy zastosowaniu pierścienia erekcyjnego, jednak warto pamiętać, że jest to kwestia indywidualna.

Jeśli chodzi o trwałe powiększenie penisa, nie ma badań, które potwierdzałyby skuteczność pompek na tym polu. Niektórzy uważają, że regularne stosowanie urządzeń tego typu rzeczywiście rozciąga tkanki i pozwala zyskać dodatkowe centymetry nie tylko na długości, ale i w obwodzie członka. Inni utrzymują, że efekt jest nietrwały i dość szybko mija po zaprzestaniu używania pompki do penisa. 

Warto pamiętać, że zbyt częste i zbyt intensywne wykorzystywanie pompki do członka może nieść ze sobą niemiłe konsekwencje, takie jak naciągnięcie lub nawet uszkodzenie tkanek narządu. Efektem ubocznym mogą być bolesne wzwody, zanik czucia w prąciu czy nawet martwica, dlatego należy zawsze stosować się do zaleceń producenta i lekarzy i nie przesadzać z siłą ani częstotliwością pompowania penisa.

Alternatywa do pompowania penisa

Choć pompowanie członka to kompleksowa metoda, dzięki której można cieszyć się silną erekcją przy jednoczesnym powiększeniu rozmiarów penisa, nie w każdym przypadku zapewnia ona trwały efekt w postaci dodatkowych centymetrów. Wiąże się także z pewną niewygodą wynikającą z konieczności poświęcenia dłuższego czasu na uzyskanie erekcji z pomocą pompki oraz przy nieodpowiednim stosowaniu grozi uszkodzeniami członka. 

Dostępne są również alternatywy dla pompowania penisa, które także pomagają uzyskać większy rozmiar członka, a przy tym mają wpływ na funkcje seksualne mężczyzn. Które z nich są najpopularniejsze?

  1. Tabletki na powiększenie penisa – jest to pierwsza metoda, którą poleca się mężczyznom niezadowolonym z rozmiaru swojego członka. Tabletki potrafią być wartościowym i skutecznym wsparciem – kompleksowo oddziałują bowiem na wiele ważnych aspektów, odpowiadających za długość i szerokość penisa. Ważny jest jednak wybór odpowiedniego środka, który będzie rzeczywiście działał, a przy tym nie spowoduje żadnych efektów ubocznych. 
  2. Ekspandery do penisa – są to specjalne urządzenia, które zakłada się na członek w celu jego wydłużenia. Konstrukcja stale naciąga prącie, delikatnie rozciągając jego tkanki i prowadząc do stopniowego zwiększenia jego rozmiaru. Na efekty trzeba jednak czekać przynajmniej przez 6 miesięcy, a noszenie ekspandera po kilka godzin każdego dnia nie każdemu będzie odpowiadało.
  3. Zastrzyki kwasem hialuronowym – metodą na powiększenie penisa jest również zastosowanie kwasu hialuronowego. Jest to naturalna dla ludzkiego organizmu substancja, która umożliwia powiększenie tkanek. Zastrzyki przynoszą natychmiastowy efekt, dlatego jest to  rozwiązanie dla niecierpliwych. Niestety, kwas hialuronowy z czasem ulega degradacji, co powoduje konieczność powtórki zabiegu przynajmniej raz do roku. Nie jest to przy tym tani sposób – za pojedynczy zabieg płaci się bowiem ok. 3-6 tysięcy zł.

Tabletki na powiększenie penisa

Tabletki na powiększenie penisa

Tabletki na powiększenie penisa należą do najbardziej polecanych alternatyw dla pompek. Wynika to przede wszystkim z ich wysokiej skuteczności przy braku efektów ubocznych. Warto zdecydować się na preparat tego typu, pamiętając jednak o wyborze najlepszej, sprawdzonej propozycji. 

Szczególnie dobre recenzje zbierają tabletki Member XXL, których głównym zadaniem jest wpłynięcie na rozmiar członka. Zapewniają dość szybkie efekty – już po trzech tygodniach stosowania mężczyźni mogą zauważyć u siebie pierwsze rezultaty w postaci wydłużonego członka. Member XXL to również bardzo sprawdzona propozycja, opierająca się wyłącznie o naturalne składniki – dzięki temu preparat nie powoduje skutków ubocznych. Zawiera m.in. ekstrakt z korzenia żeń-szenia czy wyciąg z owoców cytryńca chińskiego, które poprawiają funkcje seksualne mężczyzn, a przy tym przyczyniają się do powiększenia rozmiaru członka. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *